משרד עורי דין בעל ניסיון עשיר וליווי עשרות לקוחות בליווי בדרך חיים חדשה


לא נשארים אדישים לחובות

בוחרים היום בדרך חדשה...

בן דוד & שימונוב, הינו משרד עורכי דין בוטיק אשר מלווה את לקוחותיו בהליכי חדלות פירעון הן בלשכת ההוצאה לפועל והן בבית המשפט השלום בו מתנהלים הליכים לחדלות פירעון וזאת בהתאם לחוק חדלות פירעון אשר החליף את פקודת פשיטת הרגל.

בין לקוחותינו נמצאים לקוחות נוספים והאחרונים אשר החלו את התהליך לחיים חדשים באמצעות משרדינו בבית המשפט המחוזי במסגרת תיק פשיטת רגל בהתאם לפקודה שהוחלפה.

משרדינו ליווה במהלך השנים האחרונות לקוחות רבים אשר החלו את דרכם עם חוסר אמונה וחשש אמיתי וסיימו את התהליך בדרך חדשה ומוצלחת.

אנו יותר משמחים לקחת חלק בשינוי גדול ועצום בחיי לקוחותינו אשר החלו הליך עם הגבלות, עיקולים, צווים וחוסר שעות שינה והפכנו את חייהם לשקטים, מסודרים, מאורגנים וללא כל מניעה,  עיקולים והגבלות. לקוחות משרדינו הינם ההוכחה המוחלטת שאפשר לעשות שינוי ולצאת לדרך חדשה.

אם אתם מעוניינים לעשות שינוי בחייכם, לבטל עיקולים, לצאת מן הארץ, לנהל חשבון בנק כמו כל האדם ובכלל לחיות את את חייכם ללא חששות וללא כל הפרעה מה שנותר הוא להשאיר פרטים או פשוט ליצור קשר טלפוני עם משרדינו.

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 072-2516162

חוק חדלות פירעון בשפה פשוטה

חוק חדלות פירעון - בהתייחס לחובות נמוכים עד 150,000 ש"ח

סך חובות כולל עד 50,000 ש"ח

כאשר ליחיד חוב מעל 150,000 ש"ח ההליך מתנהל בבית המשפט השלום בו יושב שופט חדלות פירעון.

למי הסמכות לתת את צו פתיחת הליכים ?

בחוב עד 50,000 ש"ח הסמכות נתונה רשם ההוצאה לפועל

היכן מתנהל ההליך ?

לשכת ההוצאה לפועל בפני רשם חדלות פירעון

ככל ורשם חדלות פירעון קיבל את הבקשה ובעצם, קיבל את הטעמים המצדיקים למתן צו פתיחת הליכים גם בחוב נמוך מ - 50,000 ש"ח, ממשיכים את ההליך בדיוק ובאופן זהה ליחיד שהגיש בקשתו לחוב נמוך מ 50,000 ש"ח עד 150,000 ש"ח.

סך חובות כולל מ - 50,000 ש"ח עד 150,000 ש"ח

הגשת הבקשה ללשכת ההוצאה לפועל אשר לה מחלקה ייעודית לחדלות פירעון.

למי הסמכות לתת את צו פתיחת הליכים ?

הסמכות נתונה רשם ההוצאה לפועל

היכן מתנהל ההליך ?

לשכת ההוצאה לפועל בפני רשם חדלות פירעון


מה קורה מרגע הגשת הבקשה ?

לקבלת ייעוץ ראשוני בהליכי חדלות פירעון ללא עלות וללא התחייבות חייג 072-2516162 או השאר פרטים  כאן ונדאג כי נציג משרדינו ייצור איתך קשר בהקדםחוק חדלות פירעון - חובות מעל 150,000 ש"ח

כאשר ליחיד חוב מעל 150,000 ש”ח הליך חדלות פירעון מתנהל בבית המשפט השלום בו יושב שופט חדלות פירעון.

ההליך מתחיל בהגשת בקשה לממונה על חדלות פירעון ולאחר בדיקה של הממונה עובר בהמלצה / אי המלצה למתן צו פתיחת הליכים.

השלב הבא לאחר מתן צו פתיחת הליכים הינו, קיום דיון במעמד הצדדים, בדיקת היחיד במסגרת ההליך, האם פעל כמתבקש ממנו או לחילופין יצר מחדלים, בחינת תום הלב ביצירת החובות ובהליך עצמו וככל והיחיד עמד בכל התנאים בית המשפט נותן צו שיקום כלכלי, מורה על מימוש נכסי החייב ככל וישנם כאלו ומאשר תכנית פירעון לחייב.

היחיד כעת נדרש לעמוד בתכנית הפירעון שבסיומה יקבל את צו ההפטר המיוחל להליך.

 

מהי מטרת חוק חדלות פירעון ?

חוק חדלות פירעון נועד להסדיר את פירעון חובותיו של חייב שהוא יחיד הנמצא במצב הקשה ביותר בחייו, בחובות אשר אינו בעל יכולת לשלם. החוק מאזן בין הנושים לבין החייב ומטרתו כדלקמן:

(1)  להביא ככל האפשר לשיקומו הכלכלי של החייב;

(2)  להשיא את שיעור החוב שייפרע לנושים;

(3)  לקדם את שילובו מחדש של חייב שהוא יחיד במרקם   החיים הכלכליים.

לקבלת ייעוץ ראשוני בהליכי חדלות פירעון ללא עלות וללא התחייבות חייג 072-2516162 או השאר פרטים  כאן ונדאג כי נציג משרדינו ייצור איתך קשר בהקדם

טעימה קטנה מבתי המשפט השונים בארץ בליווי וייצוג לקוחות המשרד, לקוחות שונים, חובות שונים, סכומים שונים אך הפטר מחובות זהה אצל כולם

[wonderplugin_carousel id="1"]