הסדרת מעמד בישראל

עו"ד אביחי בן דוד וארתור שימונוב

ההתמחויות שלנו :

הסדרת מעמד

ליווי וייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

ישראל הינה מדינה אשר מאגדת בתוכה עמים רבית ודתות שונות, אזרחי המדינה חלקם עדיין עולים אשר הגיעו ממדינו שונות ולחלקם עדיין קיימת משפחה וחברים אליהם חוזרים ומבקרים.

במדינת ישראל נוחתים מדי יום אלפי מבקרים, חלקם מכרים של האזרחים, חלקם מגיעים לצרכי עבודה ולימודים וחלקם מגיעים פשוט כדי להתרשם מיופיה של מדינת ישראל.

בעיה נפוצה אשר מתקיימת לאזרחי מדינת ישראל הינה, לנהל זוגיות ובניית תא משפתי תוך מתן מעמד במדינה לבן / הזוג. ישראל הינה אחת המדינות המקשות על אזרחי המדינה בקיום קשר אישי בין אזרחים זרים לבין אזרחים ישראליים.

תושבי המדינה אשר מעוניינים להסדיר את מעמד בן הזוג נתקלים בקשיים שמציב בפניהם משרד הפנים, תחקירים, שאלונים, בחינות ובדיקות, חדירה לפקרטיות וזאת ללא כל הבטחה כי אכן תתקבל בהצלחה הבקשה להסדרת מעמד.

במקרים חמורים יותר, משרד הפנים דוחה את הבקשה ומסרב בכל תוקף להסדיר מעמד של בן הזוג וזאת בד בבד עם הדירה לגירוש מידי מהארץ.

משרדינו מספק מתן משפטי מקצועי וייחודיאשר במסגרתו מלווה את בני הזוג ובכלל את הלקוחות לשם קבלת הסדרת המעמד ביןא ם מדובר בבני זוג ובין א מדובר באשרות עבודה.

שירותים בהם מתמחה משרדינו בדיני משפחה:

עו״ד אביחי בן דוד ועו"ד ארתור שימונוב

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

לייעוץ ראשוני ללא עלות

שתפו עכשיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

תביעת מזונות ילדים

על הגשת תביעת מזונות ילדים לפני הגשת תביעת מזונות ילדים כדאי להתייעץ עם עורך דין לענייני גירושין. עורך הדין צריך להיות בעל ידע נרחב ומקיף

קרא עוד >>

מזונות ילדים עד גיל 6

על מזונות ילדים עד גיל 6 על פי הדין הדתי שתקף בישראל באופן עקרוני, צרכי מזונות ילדים עד גיל 6 הם באחריות האב בלבד. לכן במידה והדברים

קרא עוד >>

ביטול הסכם גירושים

מעוניינים להגיש עתירה לביטול או שינוי הסכם הגירושים שלכם? ביטול הסכם גירושים הוא צעד אפשרי בהחלט באמצעות פנייה לאותה ערכאה אשר אישרה את ההסכם מלכתחילה

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

× ניתן לפנות גם בווטסאפ