תשלום מזונות במשמורת משותפת

עו״ד אביחי בן דוד

ההתמחויות שלנו :

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מה חשוב לדעת לגבי תשלום מזונות במשמורת משותפת

בשנים האחרונות ניתן לראות השפעה של זמני השהייה של הילדים והסדרי המשמורת שנקבעים על תשלום מזונות במשמורת משותפת. השינויים קשורים להתפתחויות המגדריות וליכולתן של נשים רבות להתפרנס בזכות עצמם באופן שמאפשר לתשלומי המזונות להיות שוויוניים ככל האפשר ולא באחריותו הבלעדית של האב כבעבר.

ייעוץ משפטי מקדים

בטרם הגשת בקשה עבור ביטול מזונות במשמורת משותפת או לפני הגשת תשלום מזונות במשמורת משותפת, כדאי להתייעץ עם עורך דין לענייני גירושין. עורך הדין צריך להיות בעל ידע נרחב ומקיף בדיני משפחה, על מנת שיוכל ללוות ולייצג בני זוג בהליכי גירושין ותביעת המזונות על הצד הטוב ביותר. בתחום מומחיותו עליו להכיר לעומק את התחומים המשפטיים בחקיקה ובפסיקה לגבי, תביעת מזונות ילדים, גירושין בבית הדין הרבני או בבית משפט לענייני משפחה, כתובה וגירושין ועוד.

ילדים ואישה

משמורת משותפת נוגעת לדמי המזונות לילדים בלבד. תביעת מזונות כוללת שני סוגי תשלומים, מזונות הילדים ומזונות האישה. לצד החקיקה הנרחבת בנושא בישראל נקבעו תקדימים וכללים גם באמצעות הפסיקה, כולל של בית המשפט העליון. תביעת מזונות לאשה רלוונטי בעיקר במקרים שהאישה תלויה בבעל לפרנסתה בהצלך נישואיהם. דמי המזונות שנדרש לשלם לאשה צריכים להיות מוסדרים באמצעות הסכם מזונות במועד הסדרת הגט.

שינוי סכומי דמי מזונות לילדים

המחוקק והפסיקה הסדירו את האפשרות להקטין או להגדיל את דמי מזונות ילדים במשמורת משותפת, שנקבעו במועד חתימת הסכם מזונות בהמשך, בכל סוגי המשמורות, לרבות משמורת משותפת. במידה וישנו שינוי מהות של הנסיבות עקב ירידה או עלייה מהותית בהכנסות של מי מהצדדים. אם השינויים מקשים או מקלים עליהם את הצורך או האפשרות לעמוד בתנאים שנקבעו בהסכם, הם יכולים להגיש תביעה להגדלה או הפחתת מזונות. עליהם לצרף את המסמכים הרלוונטיים שיצדיקו את בקשתם לשינוי הסכום של מזונות ילדים במשמורת משותפת.

תביעת תשלום מזונות במשמורת משותפת עם עורך דין מומחה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי, תשלום מזונות במשמורת משותפת או רוצים להתייעץ לגבי ביטול מזונות במשמורת משותפת, כמו גם, סוגיות שרלוונטיות עבור תביעה להגדלת או הפחתת מזונות, כדאי לכם להתייעץ עם עורך הדין לגירושין והסכמי ממון אביחי בן דוד. משרד הבוטיק של עורך דין אביחי בן דוד בראשון לציון, מתמחה בדיני משפחה ובפרט בתביעת מזונות ועריכת הסכמי ממון וגירושין מכל הסוגים.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

התנגדות לצו קיום צוואה

על התנגדות לצו קיום צוואה והעילות המוגדרות בחוק גם כאשר נכתבה צוואה על ידי עו"ד לענייני ירושה, ולאחר בקשת קיום צו ירושה, ליורשים עומדת זכות

קרא עוד >>

תשלום מזונות במשמורת משותפת

מה חשוב לדעת לגבי תשלום מזונות במשמורת משותפת בשנים האחרונות ניתן לראות השפעה של זמני השהייה של הילדים והסדרי המשמורת שנקבעים על תשלום מזונות במשמורת משותפת.

קרא עוד >>

הכנת חוזה בגישור

קובעים עכשיו תהליך גישור מקצועי ומהיר לחתימת הסכם הגירושים! משנת יולי 2016 כל זוג המתכנן להתגרש מחוייב לעבור הליך גישור בסופו יגיעו בני הזוג להכנת

קרא עוד >>

תהליך גישור

מחלוקת בארמית הינה בר פלוגתא, והייתה קיימת בין שני חכמים בהקשרי פרשנות להלכה ולתלמוד בין המאות האחת עשרה והמאה החמש עשרה וגם מחלוקת זו הייתה זמנית ולסוגיות

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

× ניתן לפנות גם בווטסאפ