עורך דין משפחה בראשון לציון

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

עורך דין גירושין בראשון לציון

נראה שהליך הגירושין לא צריך להיות מסובך, הרי מתחתנים ללא עורך דין. אבל, למרבה הצער, בפועל מדובר בהליך די מסובך, אשר לרוב מצריך פניה אל עורך דין גירושין בראשון לציון. עורך דין ינסה להפוך את הגירושין להליך כמה שפחות טראומטי עבורכם, למרות העובדה שגירושים תמיד קשורים לחוויות רגשיות כואבות ביותר. יתכן אף כי עורך דין ייקח על עצמו את ייצוג האינטרסים שלכם בישיבת בית משפט על מנת שתוכלו להימנע מדאגות מיותרות בעת פתרון סוגיות חיוניות הקשורות בעיקר בילדים ואחרון חביב, בחלוקת הרכוש. לעיתים הליך הגירושין כה כואב עד כי נדרש לא רק סיוע משפטי של עורך דין, אלא גם תמיכתו המוסרית. נוכחות של איש מקצוע מוסמך העומד לרשותכם כדי להגן על האינטרסים שלכם היא גורם חשוב מאוד בפירוק נישואין, כאן משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב יגיע לעזרתכם יתמוך וייצג אתכם נאמנה.

מדוע כדאי לפנות לעורך דין גירושין בראשון לציון?

עורך דין גירושין בראשון לציון יכול לייצג אתכם בתיק גירושין בכל שלב. אך גם אם אתם משוכנעים בנכונות עמדתכם, עדיין עדיף לא לקחת סיכונים ולפנות מראש לעורך דין מנוסה המתמחה בתיקי גירושין. אחרי הכל, אם לצד שכנגד יש עורך דין, אבל לכם אין, אז עמדתכם תהפוך לפגיעה יותר, ולא תוכלו להיות בטוחים בתוצאה חיובית של התיק. אם תשתמשו בשירותיו של עורך דין לגירושין כבר מתחילת הליך הגירושין, אז הוא ייקח על עצמו את כל העבודה המשפטית והטכנית.

עורך דין לענייני גירושין בראשון לציון

גם חלוקת הרכוש רחוקה מלהיות עניין פשוט, ורק עורך דין מוסמך יוכל להגן על האינטרסים שלכם. אם אתם נמצאים במערכת יחסים מסוכסכת עם בן הזוג שלכם, אז אתם לא יכולים להסתדר בלי הגנה משפטית מוסמכת. השתתפות של עורך דין מקצועי לא תהיה מיותרת גם בחתימה על חוזים מסוגים שונים. לכן, אם יש לכם ילדים קטינים משותפים, ואתם מתכננים לפנות לבית המשפט בבקשה משותפת של בני הזוג לגירושין, תחילה יהיה עליכם לערוך הסכם על השתתפות בגידול הילד ובמזונותיו. לצורך הכנה וחתימה על הסכם כזה בהחלט תזדקקו לעורך דין. משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב יכולים לנתח את המסמך ולספק מסקנה מקצועית לגבי הסיכונים המשפטיים שעלולים להתרחש לאחר חתימתו כמו גם לייצג אתכם נאמנה בתביעות בבית המשפט.

עורך דין גירושין בראשון לציון

עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון

עורך דין משפחה בראשון לציון לא רק מכיר את דיני המשפחה, מבין את כל הניואנסים המשפטיים, אלא גם ממלא תפקיד של פסיכולוג המסייע לבני זוג להיפרד במינימום נזק מוסרי. בגירושין, אם הצטברו הרבה בעיות משפחתיות, יש סכסוכי רכוש, ילדים קטינים, אז קשה להסתדר בלי סיוע משפטי. כאן כדאי לכם לשקול את פנייתכם אל משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב, אשר מתמחים בהליכי גירושין ודיני משפחה, בעלי ניסיון רב שנים בתחום, וכמובן מעמידים את האינטרסים של הלקוח מעל הכל.

מתי אתם צריכים עורך דין משפחה בראשון לציון?

סיוע משפטי של עורך דין משפחה בראשון לציון נדרש אם:

  • אחד מבני הזוג אינו מסכים לגירושין, אינו חותם על הבקשה. תפקידו של עורך דין הוא לשכנע את בן הזוג העקשן לחתום על מסמך הגירושין.
  • הורים מתגרשים אינם יכולים לפתור בעיות הקשורות לגידולו ותחזוקתו של הילד.
  • אחד מבני הזוג מסרב להשתתף בהליך הגירושין. תפקידו של עורך דין הוא בשלב הראשון הוא לשכנע את בן הזוג להשתתף בדיונים בבית המשפט. אם השכנוע לא עובד, אז בשלב השני, המומחה אוסף מסמכים המאפשרים לכם לפרק את הנישואין ללא השתתפות של אחד הצדדים.
  • בני הזוג אינם יכולים להגיע להסכמה על חלוקת הרכוש.

עורך דין דיני משפחה בראשון לציון

לא כדאי לחסוך בשירותי עורך דין משפחה בראשון לציון. עורך הדין מספק את השירותים הבאים:

  • עוזר לסיים את חוזה הנישואין בנוכחות ילד קטין משותף;
  • פותר את בעיית אי הסכמה של אחד מבני הזוג להתגרש;
  • מייצג את האינטרסים של הלקוח בדיונים בבית המשפט;
  • מכין מסמכים להגשת תביעה;
  • עורכת בקשות, ערעורים, תיקונים ומסמכים נוספים במהלך הליך הגירושין;
  • מייצג את האינטרסים של הלקוח מתחילתו ועד סופו של הליך הגירושין כולל בתהליכי פשרה;

רצוי לפנות לעורך דין כבר בתחילת הליך הגירושין, הדבר ימזער את ההפסדים המוסריים והכספיים ממחלוקות שאתם עומדים מולן. אם אתם זקוקים לייצור מקצועי והוגן, ולקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות צרו קשר עם משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב עוד היום!

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

הכנת חוזה בגישור

קובעים עכשיו תהליך גישור מקצועי ומהיר לחתימת הסכם הגירושים! משנת יולי 2016 כל זוג המתכנן להתגרש מחוייב לעבור הליך גישור בסופו יגיעו בני הזוג להכנת

קרא עוד >>
חלוקת רכוש בגירושין
חלוקת רכוש בגירושין

מהי חלוקת רכוש לעומת כתובה? כולנו מכירים את הכתובה המוצגת בעת טקס הנישואין היהודי. למרות שהכתובה היא מסורת עתיקת יומין, רבים לא מבינים את חשיבותה

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם