עורך דין הוצאה לפועל מזונות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

עורכי דין הוצאה לפועל מזונות

עורכי דין הוצאה לפועל מזונות

אם ההורה אינו משלם מזונות כפי שנקבע בצו בית משפט או בהסכם גירושין שאושר על ידי בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, עורך דין הוצאה לפועל מזונות יוכל לסייע לכם בגביית כספים דרך מערכת הוצאה לפועל או באמצעות רשויות אכיפת החוק העומדות לרשותכם. משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב מלווה מאות לקוחות בתיקי דיני משפחה, גירושין ומזונות, ומעניקים את השירות הטוב, המקצועי והאישי ביותר בכל ההליכים הכו מורכבים הללו. עורכי דין מקצועיים של משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב יכולים לעזור לכם לקבל את המזונות שלמגיעים לכם ולילדכם בצורה מהירה ובטוחה ביותר.

עורך דין הוצאה לפועל מזונות – גבייה באמצעות גופים ממשלתיים

חוק המזונות נועד לסייע להורה ולילד שיש להם החלטה על תשלום מזונות ואינם מקבלים תשלום המגיע להם. המוסד לביטוח לאומי ישלם מדי חודש את הסכום לזוכה ויפתח בהליכי הוצאה לפועל נגד החייב. לא כל אחד יכול לפנות לביטוח הלאומי ללא עורך דין הוצאה לפועל מזונות כדי ליישם את פיצויי המזונות. מבחן הכניסה הוא מבחן הכנסה. אישה שיש לה הכנסה בגובה זכאות, כקבוע בכללים, לא תוכל לקבל מזונות דרך מערכת הביטוח הלאומי. במידה והכנסת האישה מעבודה או לא מעבודה נמוכה מגובה הקצבה הקבועה בתקנות הביטוח הלאומי, ניתן לגבות את ההפרש מביטוח לאומי, ואת היתרה ניתן לתבוע באמצעות גופים ממשלתיים אחרים.

הוצאה לפועל מזונות

כל אישה שיש לה צו מזונות או הסכם גירושין שאושר בבית משפט, לאחר שלא שולמו לה מזונות במשך שלושה חודשים רצופים, יכולה לפנות לשירות ההוצאה לפועל ולהגיש נגד החייב תביעת הוצאה לפועל. העתירה מוגשת יחד עם החלטת בית המשפט המקורית. לאחר הגשת בקשה לפתיחת הליכים, תישלח לחייב התראה על פתיחת תיק הוצאה לפועל נגדו בצירוף צו תשלומים על סכום החוב הנתבע. במקרה של אי תשלום החוב במלואו תוך 21 יום ממועד מסירת האזהרה, ניתן לנקוט נגד החייב צעדים באחד מאלה תהליכים תפעוליים הזמינים דרך הוצאה לפועל. כדי לבצע את התהליך נכון, ולא לבזבז זמן ומשאבים רבים, צרו קשר עם משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב, והם ישמחו לייעץ וללוות אתכם בהליך גביית המזונות שמגיע לכם.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

ביטול הסכם גירושים

מעוניינים להגיש עתירה לביטול או שינוי הסכם הגירושים שלכם? ביטול הסכם גירושים הוא צעד אפשרי בהחלט באמצעות פנייה לאותה ערכאה אשר אישרה את ההסכם מלכתחילה

קרא עוד >>
עו”ד לניכור הורי

במה עוסק עו”ד לניכור הורי עו”ד לניכור הורי מתמחה בטיפול משפטי סביב ניכור של ילד או מספר מהילדים כלפי ההורה  כתוצאה או במהלך גירושי ההורים.

קרא עוד >>
הסכם זמני שהות

משפחה – באופן מסורתי, בחברת האדם, נהוג להגדירה כמוסד חברתי, איחוד חברתי עם קשר של שיתופיות ייחודית והדוקה. כיום, המשפחה מוגדרת כזוג נשואי או ידועים בציבור

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלחו ווצאפ!
💬 צריכים ייעוץ? שלחו ווצאפ!
היי 👋
כאן עו"ד אביחי בן דוד,
איך אוכל לעזור?