עורך דין לענייני משפחה

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מה חשוב להבין לגבי עורך דין בענייני משפחה

עורך דין בענייני משפחה מתמחה בתחום של דיני משפחה, בין היתר בניסוח הסכמי ממון, ניסוח צוואות, גירושין, חלוקת רכוש, משמורת ועוד. כאשר רואים היום את אחוזי הגירושין הגבוהים, ניתן להבין מדוע חשוב,  להתייעץ לפני החתונה עם עורך דין בענייני משפחה ולנסח הסכם ממון ההסכם יכול לעגן את ההיבטים הכלכליים של הזוגיות. ההסכם יכול לכלול היבטים של החיים המשותפים בתקופות הנישואין ובמיוחד לקבוע מראש, את אופן חלוקת הנכסים והרכוש בעת פרידה חס וחלילה. גם כאשר אין הסכם ממון, עורך דין בענייני משפחה יכול לסייע להגיע להסכם הגירושין בהסכמה, כך ששני הצדדים יהיו מרוצים. ההסכם צריך להתייחס לכל הסוגיות שבמחלוקת, החל מחלוקת הרכוש, תשלומי מזונות ומשמורת על הילדים.

הסדרת המעמד הזוגי

עבור בני זוג שאינם מעוניינים למסד את הקשר ביניהם במסגרת הרבנות, כיום ניתן להסתייע בשירותי עורכי דין לענייני משפחה לשם הסדרת המעמד הזוגי, באמצעים משפטיים שונים. נתן לחתום על הסכם ידועים בציבור, הסכם לחיים משופים  או הורות משותפת וכדומה. מומלץ לשם כך לקבל ייעוץ משפטי של עו”ד בענייני משפחה עו”ד אביחי בן דוד שבאתר משרדו, אתם קוראים תוכן זה. ניסוח הסכמים להגדרת מהות הקשר, מוכרת על ידי הערכאות וחלק מהרשויות בהתאם לפסיקה העדכנית בנושא.

לא יהודים וחד מיניים

במסגרת עבודתם עורכי דין לענייני משפחה מרבים לנסח הסכמים הרלוונטיים, בין היתר גם לזוגות חד מיניים וזוגות של בני זוג אשר “יהדותם” מוטלת בספק. כך מתאפשר לאוהבים שהמדינה מקשה על יכולתם לבנות משפחה כראוי, להסדיר אספקטים חשובים של הזוגיות, באמצעות הסכמים המקבלים תוקף חוזי של הצדדים, לצד הכרה משפטית המעוגנת בחקיקה ובפסיקה.

עורך דין בענייני משפחה מקצועי ומנוסה

גם לזוגות שיכולים להתחתן ברבנות מומלץ להתייעץ עם עו”ד בענייני משפחה לגבי הסדרת מגוון של נושאים משפחתיים, באמצעות הסכם חתום. ההסכם יכול לספק מסגרת ונקודות מוצא להסדרת נושאים במחלוקת וכמובן לצמצם את הסכסוך במקרה של פרידה. אם אתם מחפשים עורך דין בענייני משפחה הגעתם למקום הנכון. עו”ד אביחי בן דוד מתמחה בניסוח הסכמי ממון לפני ואחרי נישואין כמו גם, בגיבוש הסכמים להורות משותפת או חיים משותפים. צרו קשר כאן באתר או בטלפון, לשם קביעת פגישת ייעוץ ראשונית בנושא.

עורך דין לדיני משפחה

עורך דין לדיני משפחה

ישנן תקופות קשות בחיים וההחלטה להתגרש נעשית על ידי בעל או אישה לאחר לא מעט מחשבות. אנשים מחליטים להתגרש מכמה סיבות:

 • אובדן תחושת אהבה, חוסר הבנה הדדית וכבוד הדדי;
 • אינטרסים שונים של בני הזוג, ניכור זה מזה;
 • בגידה בנישואין;
 • חוסר עזרה בילדים ועזרה בתחזוקת הבית;
 • אלימות במשפחה ושימוש לרעה באלכוהול או סמים;
 • המשפחה לא התמודדה עם הבעיות שהתעוררו עם הופעת הנטל המשפחתי ועוד;

אם אתם מזדהים עם אחת הסיבות, או כבר שוקלים להתחיל תהליך גירושין, אל תשכחו כי ייצוג של עורך דין מקצועי לצידכם יכול לעזור ולתרום לכם רבות במהלך תהליך לא פשוט זה. משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב מייצגים את הלקוח באופן מקצועי ביותר, כאשר שמירה על האינטרסים של הלקוח חרוטים על דגל המשרד.

איך למצוא עורך דין לדיני משפחה טוב?

עורך דין לדיני משפחה מתמצא בסכסוכי משפחה ומוכשר לפתור מגוון סוגיות משפטיות בתחום דיני המשפחה. כפי שניתן ראות בפועל, עורך דין טוב לגירושי משפחה עומד בדרישות הלקוח אם הוא:

 • בעל ניסיון עשיר בהליכי גירושין;
 • קשוב לדרישות ולרצונות, מתעמק בכל הניואנסים של המקרה;
 • הלקוח חש תמיכה וביטחון;
 • עורך הדין רואה תוצאה חיובית של התיק ויש לו תוכנית פעולה ברורה.

עורך דין לדיני משפחה מומלץ

לאחר שבני הזוג החליטו לפרק את הנישואים, הם פונים  לרוב להליך משפטי. כבר בשלב הראשון של הליך הגירושין – הגשת תביעה, ייתכן שתצטרכו להתייעץ עם עורך דין לדיני משפחה. עם זאת, יש להבין כי הפתרון הטוב ביותר הוא פנייה לעורך דין לפני תחילת המשפט. עורך דין יעזור לכם לברר את זכויותיכם ולפתח תוכנית פעולה, כמו כן ינחה אתכם בתהליכים האים:

 • לאסוף מסמכים הדרושים להגשת תביעה בענייני משפחה;
 • אילו צעדים יש לנקוט לפני גירושין;
 • אילו טקטיקות התנהגות יש לנקוט במהלך המשפט;
 • כיצד לחסוך במשאבים חומריים במהלך הליך הגירושין;

אם אתם זקוקים לסיוע משפטי לפני תחילתו של התליך גירושין מורכב, זקוקים לייעוץ או הכננה לגבי זכויותיכם בדיני המשפחה, צרו קשר עם משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

עורך דין גירושין במרכז
עורך דין גירושין במרכז

עורך דין גירושים בתל אביב גירושין בקושי יכול להיקרא אירוע נעים, ואם מתעוררים חילוקי דעות, התהליך מסתכן בהפיכתו לסכסוך לא נעים, ממנו יכולים לסבול לא

קרא עוד >>
עורך דין משפחה במרכז
עורך דין משפחה במרכז

עורך דין משפחה בתל אביב ליטיגציה בדיני משפחה היא לרוב מורכבת ומבלבלת. בהתאם לכך, יישוב סכסוכי משפחה הוא משימה משפטית שלוקחת זמן רב. עורך דין

קרא עוד >>
עורך דין לייעוץ גירושין
ייעוץ גירושין

כל מה שרצית לדעת על ייעוץ ראשוני בגירושין בבור ייעוץ ראשוני בגירושין כדאי לפנות רק לעורך דין לענייני גירושין. עורך דין לגירושין, צריך להיות בעל

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם