עו"ד לניכור הורי

עו״ד אביחי בן דוד

ההתמחויות שלנו :

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

במה עוסק עו"ד לניכור הורי

עו"ד לניכור הורי מתמחה בטיפול משפטי סביב ניכור של ילד או מספר מהילדים כלפי ההורה  כתוצאה או במהלך גירושי ההורים. במקרם רבים ההורה שסובל מהניכור סבור שהילד מוסת לכך על ידי הצד השני ושלמעשה ההורה משתמש ביכולתו להשפיע על הילד, על מנת לפגוע בו באופן מכוון. מחקרים הראו כי כרבע ממקרי הגירושים שמעורבים בהם סכסוכי משמורות יזדקקו לשירותי עו"ד לניכור הורי.

פגיעה בהורה ובילד

מעבר לכאב הגדול שחווה ההורה "הרע" כתוצאה מחורבן מערכת היחסים עם הילד, לניכור הורי ישנה השפעה שלילית ממושכת גם על הילד עצמו ועל יכולותיו לפתח, מערכות יחסים בריאות ורומנטיות בעתיד. בכל מקרה של ניכור הורי הנגרם כתוצאה ממעשים מכוונים של ההורה ניתן לפנות עם עורך דין דיני משפחה לבית המשפט באמצעות תביעה סכסוך משפחתי, על מנת להטיל קנסות ועיצומים על ההורה הפוגע. תוצאות תביעת ניכור הורי וסכסוך משפחתי בנושא הסתה מכוונת של הילד או הילדים כלפי ההורה, יכולה במקרה הטוב להוביל לטיפול משפחתי ולהשבתה של מערכת היחסים. במקרים שהדבר אינו עולה יפה, במקרים מסוימים בית המשפט יכול אף שנות את סדרי המשמורת על מנת להוציא את הילד מחזקתו של ההורה המסית.

תשלום מזונות במשמורת משותפת

בשנים האחרונות ניתן לראות השפעה של זמני השהייה של הילדים והסדרי המשמורת שנקבעים על תשלום מזונות במשמורת משותפת. השינויים קשורים להתפתחויות המגדריות וליכולתן של נשים רבות להתפרנס בזכות עצמם באופן שמאפשר לתשלומי המזונות להיות שוויוניים ככל האפשר ולא באחריותו הבלעדית של האב כבעבר. בטרם הגשת בקשה עבור ביטול מזונות במשמורת משותפת, מומלץ להתייעץ עם עורך דין בעל ידע נרחב ומקיף בדיני משפחה, על מנת שיוכל ללוות ולייצג בני זוג בהליכי גירושין ותביעת המזונות על הצד הטוב ביותר.

עו"ד לניכור הורי –מומחה, וותיק ומנוסה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי, תביעה סכסוך משפחתי, כדאי לכם להתייעץ עם עו"ד לניכור הורי אביחי בן דוד. משרד הבוטיק של עורך דין דיני משפחה אביחי בן דוד בראשון לציון, מתמחה בתחום הסבוך והרגיש של ניכור הורי בגירושין, כמו גם, בתביעת מזונות ועריכת הסכמי ממון וגירושין מכל הסוגים. למשרד ניסיון רב במשא ומתן מקדים ובניסוח ההסכמים, כך ששני הצדדים יחושו מרוצים ובטוחים בעתידם הכלכלי.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

עו"ד לניכור הורי

במה עוסק עו"ד לניכור הורי עו"ד לניכור הורי מתמחה בטיפול משפטי סביב ניכור של ילד או מספר מהילדים כלפי ההורה  כתוצאה או במהלך גירושי ההורים.

קרא עוד >>

תביעת מזונות ילדים

על הגשת תביעת מזונות ילדים לפני הגשת תביעת מזונות ילדים כדאי להתייעץ עם עורך דין לענייני גירושין. עורך הדין צריך להיות בעל ידע נרחב ומקיף

קרא עוד >>

ייצוג בענייני אפוטרופסות

מה חשוב להבין לגבי ייצוג בענייני אפוטרופסות ייצוג בענייני אפוטרופסות נוגע למקרים, בהם ממונה אפוטרופוס למי שלא יכול לדאוג לעצמו. המינוי צריך להתבצע, בהתאם להגדרת

קרא עוד >>

תשלומי מזונות בגירושים

על תשלומי מזונות בגירושים תשלומי מזונות בגירושים יכולים להיקבע בהסכמה על ידי הצדדים או באמצעות, פסיקה שיפוטית של בית הדין. במקרים רבים גירושין טומנים בחובם

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

× ניתן לפנות גם בווטסאפ