עו”ד לניכור הורי

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

במה עוסק עו”ד לניכור הורי

עו”ד לניכור הורי מתמחה בטיפול משפטי סביב ניכור של ילד או מספר מהילדים כלפי ההורה  כתוצאה או במהלך גירושי ההורים. במקרם רבים ההורה שסובל מהניכור סבור שהילד מוסת לכך על ידי הצד השני ושלמעשה ההורה משתמש ביכולתו להשפיע על הילד, על מנת לפגוע בו באופן מכוון. מחקרים הראו כי כרבע ממקרי הגירושים שמעורבים בהם סכסוכי משמורות יזדקקו לשירותי עו”ד לניכור הורי.

פגיעה בהורה ובילד

מעבר לכאב הגדול שחווה ההורה “הרע” כתוצאה מחורבן מערכת היחסים עם הילד, לניכור הורי ישנה השפעה שלילית ממושכת גם על הילד עצמו ועל יכולותיו לפתח, מערכות יחסים בריאות ורומנטיות בעתיד. בכל מקרה של ניכור הורי הנגרם כתוצאה ממעשים מכוונים של ההורה ניתן לפנות עם עורך דין דיני משפחה לבית המשפט באמצעות תביעה סכסוך משפחתי, על מנת להטיל קנסות ועיצומים על ההורה הפוגע. תוצאות תביעת ניכור הורי וסכסוך משפחתי בנושא הסתה מכוונת של הילד או הילדים כלפי ההורה, יכולה במקרה הטוב להוביל לטיפול משפחתי ולהשבתה של מערכת היחסים. במקרים שהדבר אינו עולה יפה, במקרים מסוימים בית המשפט יכול אף שנות את סדרי המשמורת על מנת להוציא את הילד מחזקתו של ההורה המסית.

תשלום מזונות במשמורת משותפת

בשנים האחרונות ניתן לראות השפעה של זמני השהייה של הילדים והסדרי המשמורת שנקבעים על תשלום מזונות במשמורת משותפת. השינויים קשורים להתפתחויות המגדריות וליכולתן של נשים רבות להתפרנס בזכות עצמם באופן שמאפשר לתשלומי המזונות להיות שוויוניים ככל האפשר ולא באחריותו הבלעדית של האב כבעבר. בטרם הגשת בקשה עבור ביטול מזונות במשמורת משותפת, מומלץ להתייעץ עם עורך דין בעל ידע נרחב ומקיף בדיני משפחה, על מנת שיוכל ללוות ולייצג בני זוג בהליכי גירושין ותביעת המזונות על הצד הטוב ביותר.

עו”ד לניכור הורי –מומחה, וותיק ומנוסה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי, תביעה סכסוך משפחתי, כדאי לכם להתייעץ עם עו”ד לניכור הורי אביחי בן דוד. משרד הבוטיק של עורך דין דיני משפחה אביחי בן דוד בראשון לציון, מתמחה בתחום הסבוך והרגיש של ניכור הורי בגירושין, כמו גם, בתביעת מזונות ועריכת הסכמי ממון וגירושין מכל הסוגים. למשרד ניסיון רב במשא ומתן מקדים ובניסוח ההסכמים, כך ששני הצדדים יחושו מרוצים ובטוחים בעתידם הכלכלי.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

איזון משאבים

איזון משאבים זו הגדרה משפטית להליך חלוקת הרכוש בין בני זוג נשואים בעת פקיעת הנישואין בין אם בגירושין ובין אם במקרה של מוות של אחד

קרא עוד >>
עורך דין לענייני משפחה
עורך דין לענייני משפחה

מה חשוב להבין לגבי עורך דין בענייני משפחה עורך דין בענייני משפחה מתמחה בתחום של דיני משפחה, בין היתר בניסוח הסכמי ממון, ניסוח צוואות, גירושין, חלוקת

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם