משמורת משותפת ללא מזונות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

באילו מצבים ניתן לקבוע משמורת משותפת ולבטל את הצורך במזונות?

משמורת משותפת ללא מזונות היא השאיפה של רוב האבות בישראל אך במציאות היא אינה מאושרת בכל מצב. במקרים בהם ההכנסה הפנויה של 2 ההורים היא זהה וחלוקת השהות של כל הורה עם ילד היא זהה, הסיכוי שבית המשפט יקבע את ביטול המזונות הוא גדול יותר. אנחנו במשרד עו”ד אביחי בן דוד נעניק לכם את הליווי והייעוץ המשפטי הטוב ביותר במקרים בהם אתם מבקשים לבטל את המזונות כאשר המשמורת היא משותפת. חשוב לדעת שניתן להגיש בקשה לשינוי גם במקרים בהם כבר בית המשפט קבע כי ידרשו מזונות להורה השני ולכן יש לכם סיכוי גם אם נקבעו כבר מזונות בעבר בתהליך הגירושים.

איך מתבצע התהליך המשפטי?

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך המשפטי לביטול מזונות במשמורת משותפת, אתם יכולים לקבוע פגישה עם צוות משרד עו”ד אביחי בן דוד ואנחנו נבחן את המקרה שלכם באופן ספציפי בכדי לבדוק את ההיתכנות להגשת הבקשה לביטול המזונות. חשוב לדעת שבתי הדין לענייני משפחה עמוסים מאוד ולכן בכל בקשה לביטול מזונות במשמורת משותפת, חשוב שהיא תהיה מנוסחת נכון משפטית ותהיה רלוונטית לתהליך בכדי לקדם אותו בדיונים הבאים בבית המשפט.

האם זה בכלל אפשרי לבטל מזונות במקרה זה?

ישנם פסקי דין תקדימיים בישראל הנוגעים לסוגיה הזו ולכן אנחנו במשרד עו”ד אביחי בן דוד מאמינים כי בעבודה נכונה ומדוייקת ניתן לעמוד בפני בית הדין עם טענות צודקות ואמינות ולהביא אתכם למטרה. הצוות שלנו יכין אתכם לדיון הבא וינסח עבורכם את הבקשה שלכם וזאת בכדי להביא אתכם לנקודת הפתיחה הטובה ביותר בתהליך המשפטי. בתי המשפט לענייני משפחה ובתי דין הרבניים שמים את טובת הילד במקום הראשון ולכן בכל הגשת בקשה לביטול המזונות, יש לשים דגש שהעקרון הזה נשמר במלואו על מנת להביא להצלחה בדיונים המשפטיים שלכם לביטול המזונות במקרים של משמורת משותפת.

ליווי משפטי מעו”ד בן דוד למשמורת משותפת ללא מזונות

לתיאום פגישה עם צוות משרד עורכי דין אביחי בן דוד בנוגע למשמורת משותפת ללא מזונות, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והתחילו בתהליך המשפטי בצורה מסודרת בכדי להביא לתוצאות הרצויות לכם בהקדם.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

הסכם זמני שהות

משפחה – באופן מסורתי, בחברת האדם, נהוג להגדירה כמוסד חברתי, איחוד חברתי עם קשר של שיתופיות ייחודית והדוקה. כיום, המשפחה מוגדרת כזוג נשואי או ידועים בציבור

קרא עוד >>
עורך דין לייעוץ גירושין
ייעוץ גירושין

כל מה שרצית לדעת על ייעוץ ראשוני בגירושין בבור ייעוץ ראשוני בגירושין כדאי לפנות רק לעורך דין לענייני גירושין. עורך דין לגירושין, צריך להיות בעל

קרא עוד >>
פירוק שיתוף

נכס – “דבר” השייך לאדם ולו יש זכות קניין על הנכס. קניין זה יכול להיות אישי – כמו בית, לבוש וכד’ ויכול להיות קניין פרטי – כמו עסק, אדמה ממנו הוא מפיק הכנסה.

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם