ייעוץ גירושין

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

כל מה שרצית לדעת על ייעוץ ראשוני בגירושין

בבור ייעוץ ראשוני בגירושין כדאי לפנות רק לעורך דין לענייני גירושין. עורך דין לגירושין, צריך להיות בעל ידע נרחב ומקיף בדיני משפחה, ומומחה להליכים בערכאות השונות, על מנת שיוכל ללוות ולייצג בני זוג בהליכי גירושין על הצד הטוב ביותר. בתחום מומחיותו עליו להכיר לעומק את התחומים המשפטיים בחקיקה ובפסיקה לגבי, תשלום דמי מזונות, גירושין בבית הדין הרבני או בבית משפט לענייני משפחה, כתובה וגירושין ועוד. בנוסף, עורך דין גירושין מוצלח צריך להיות קשוב ורגיש עבור לקוחותיו, שנמצאים בתוך התהליך הקשה ולהבין את צרכיהם.

תפקידו וחשיבותו של עורך דין גירושין

עורך דין גירושין צריך להיות בעל ידע נרחב ומקיף בדיני משפחה, על מנת שיוכל ללוות ולייצג בני זוג בהליכי גירושין על הצד הטוב ביותר. בתחום מומחיותו עליו להכיר לעומק את התחומים המשפטיים בחקיקה ובפסיקה לגבי, תשלום דמי מזונות, גירושין בבית הדין הרבני או בבית משפט לענייני משפחה, כתובה וגירושין ועוד. בנוסף, עורך דין גירושין מוצלח צריך להיות קשוב ורגיש עבור לקוחותיו, שנמצאים בתוך התהליך הקשה ולהבין את צרכיהם.

למען הילדים והמשך היחסים המשפחתיים

בגלל האופן שבו סכסוכי גירושין ופרידה יכולים להיות אמוציונליים ומכוערים ובכך גם לפגוע בילדים, לאורך זמן. לגירושין בהסכמה, תוך משא ומתן של עו”ד גירושין המומחה לתחום, יכולה להיות בעלת חשיבות עצומה, לשם פרידה תרבותית ששמה את טובת הילדים במקום הראשון. גירושין בכבוד ומתוך הסכמה לגבי אופן ההתנהלות המשותפת לאחר הגירושין, יכולה לאפשר לילדים להימנע מלהיות חלק במאבק יצרי ומזיק.

על פרידה בהסכמה ובהסכם מכובד

כפי שמסביר, עו”ד הסכם גירושים אביחי בן דוד, הסכמי גירושין הדדיים, מיועדים להסדיר באופן מוסכם את הסוגיות השונות שנלוות לפרידה ולאופן חלוקת הרכוש והנכסים, כמו גם להסדרי המשמרות, הראייה ותשלום המזונות. הסכם גירושין הדדי יכול להוביל להליך גירושין מוסכם מתוך כבוד הדדי ובחלוקה הוגנת של הרכוש, באופן שאינו מקפח מי מהצדדים ומאפשר לשניהם להמשיך להתנהל מבחינה כלכלית באופן הטוב ביותר עבור הילדים. לאחר גיבוש, הסכמי גירושין בהסכמה עם עורך דין גירושין, יש להציג אותו בפני בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה, בהתאם למקום בו מתנהל ההליך מבחינת הסמכות המשפטית, על מנת שההסכם ייכנס לתוקף משפטי.

ייעוץ ראשוני בגירושין מעורך דין וותיק ומנוסה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי, עו”ד הסכם גירושים או רוצים להתייעץ לגבי סוגיות שרלוונטיות להכנסה בתוך הסכם גירושין, כדאי לכם להתייעץ עם עו”ד גירושין אביחי בן דוד. משרד הבוטיק של עורך דין אביחי בן דוד בראשון לציון, מתמחה בעריכת הסכמי ממון וגירושין מכל הסוגים. למשרד ניסיון רב במשא ומתן מקדים ובניסוח ההסכמים, כך ששני הצדדים יחושו מרוצים ובטוחים בעתידם הכלכלי.

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין

דיני המשפחה הם די ספציפיים, שכן הם מכילים דקויות וניואנסים רבים. בנוסף, תפקידו העיקרי של עורך דין לענייני משפחה הוא ייעוץ גירושין בנוסף לסיוע במציאת פשרה בין הצדדים מבלי לפנות לבית המשפט. ליטיגציה בתחום המשפט הזה היא קשה במיוחד מבחינה פסיכולוגית, ולכן כל עורך דין מקצועי שואף לפתור מחלוקות אלו באופן ידידותי. אבל סיוע משפטי בכל עניין משפחתי בבית המשפט חשוב מאוד. כל המצבים הללו הם מאוד אישיים והאדם מודאג מאוד, כי בכניסתו לנישואים הוא קיווה לחיי משפחה מאושרים ארוכים. כאשר מחליטים על גירושין, אנשים שואלים את עצמם לעתים קרובות האם כדאי לשכור עורך דין גירושין? אם אתם מתלבטים מסיבות שונות, אתם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב שישמחו לתת לכם ייעוץ מקצועי בנושא האישי שלכם.

האם צריך עורך דין שיספק ייעוץ גירושין?

בהחלט צריך עורך דין גירושין. גירושין הם כמו ניתוח. אתם הרי לא חושבים להסיר לעצמכם שן, לטפל בדלקת תוספתן ועוד. כשאתם מחליטים להתגרש, אתם מקבלים את ההחלטה להיפרד ממישהו שהיה פעם קרוב אליכם. כן, זו החלטה קשה, מלחיצה, לא נעימה. אבל החלטה מכוונת ושלמה להתגרש היא לפעמים הדרך היחידה לצאת מהקשר הזוגי הקיים. גירושין הם הזדמנות להתחיל חיים חדשים והזדמנות לבנות מערכת יחסים מאושרת חדשה, ולפעמים ייעוץ גירושין מעורך דין מוסמך, שיפרט את כל הזכויות שלכם בדיני משפחה, יעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

ייעוץ ראשוני לפני גירושין

דרוש עורך דין גירושין כדי:

  • להכין בצורה מוכשרת ונכונה מסמכים לגירושין;
  • לקבוע נכונה את סמכות התיק ולשלוח תביעת גירושין לבית המשפט;
  • לנהל את תהליך פירוק הנישואין במינימום השתתפות של בני הזוג;
  • למזער חוויות שליליות במהלך גירושין;
  • כדי לחלק את הרכוש והנכסים שנרכשו במהלך הנישואין;
  • להגן על זכויותיכם ובו בזמן לא להישאר אויבים עם בני הזוג;
  • לעזור לכם להתגרש בכבוד;
  • לחסוך את האנרגיה, הזמן והכסף שלכם;
  • להביא את תיק הגירושין לסיום ולקבל החלטת גירושין;
  • לקבל עזרה מוסמכת בתקופת חיים קשה זו.

אם אתם מחפשים עורך דין לדיני משפחה מתמחה בטיפול בתיקי גירושין ודיני משפחה, צרו קשר עם משרד עורכי דין בן דוד &  שימונוב, והם ישמחו לתת לכם ייעוץ ללא התחייבות.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

עו”ד לניכור הורי

במה עוסק עו”ד לניכור הורי עו”ד לניכור הורי מתמחה בטיפול משפטי סביב ניכור של ילד או מספר מהילדים כלפי ההורה  כתוצאה או במהלך גירושי ההורים.

קרא עוד >>
פירוק שיתוף

נכס – “דבר” השייך לאדם ולו יש זכות קניין על הנכס. קניין זה יכול להיות אישי – כמו בית, לבוש וכד’ ויכול להיות קניין פרטי – כמו עסק, אדמה ממנו הוא מפיק הכנסה.

קרא עוד >>
הכנת חוזה בגישור

קובעים עכשיו תהליך גישור מקצועי ומהיר לחתימת הסכם הגירושים! משנת יולי 2016 כל זוג המתכנן להתגרש מחוייב לעבור הליך גישור בסופו יגיעו בני הזוג להכנת

קרא עוד >>
עורך דין משפחה במרכז
עורך דין משפחה במרכז

עורך דין משפחה בתל אביב ליטיגציה בדיני משפחה היא לרוב מורכבת ומבלבלת. בהתאם לכך, יישוב סכסוכי משפחה הוא משימה משפטית שלוקחת זמן רב. עורך דין

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם