הסכם ממון עורך דין

עו״ד אביחי בן דוד

ההתמחויות שלנו :

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

הסכם ממון עורך דין – כל מה שרצית לדעת

המונח הסכם ממון עורך דין נעשה פופולרי בעת האחרונה במנועי החיפוש. הדבר נובע, ככל הנראה מהתעניינות הציבורית לגבי הסכמי ממון. הסכמי ממון לפני הנישואים או לאחריהן, כמו גם בין ידועים בציבור מנוסחים בדרך כלל על ידי עורכי דין. עדיף להשתמש עבור ניסוח הסכם ממון עורך דין המתמחה ספציפית בתחום של דיני משפחה ומבין את כל המשמעויות של סעיפי ההסכם, לגבי איזון המשאבים, רכוש משותף ואופן חלוקת הרכוש במקרה של פרידה.

הגדרת אופן חלוקת הרכוש

המטרה של הסכם ממון בין בני זוג נשואים היא לקבוע את אופן חלוקת הרכוש בין בני הזוג מראש, במקרה והם ייפרדו. ההסכם יכול במידה מסוימת, להקטין את הסיכויים למחלוקות עתידיות בנושא בין הצדדים. הסכם ממון בין בני זוג נשואים אמור לקבוע חלוקה הוגנת ולהגדיל את הביטחון הכלכלי של בני הזוג בכל התרחישים האפשריים. ישנה חשיבות גדולה למקצועיותו ומומחיותו של העורך דין שמנסח עבור בני הזוג את ההסכם מכיוון שלהסכם יכולה להיות השפעה עצומה על חייהם של הצדדים החתומים עליו בהמשך החיים.

נקודות חשובות

על הסכם ממון בין בני זוג שנעשה, לפני או אחרי הנשואים צריך לכלול התייחסות, הן לרכוש שנצבר על ידי כל אחד מבני הזוג, עוד לפני הנישואין והן לרכוש המשותף שייצברו הזוג, לאורך התקופה שהם מקיימים חיי משפחה משותפים מבחינה כלכלית. חשוב לפרט בהסכם בהרחבה בנוגע לכל סוגי הרכוש הרלוונטיים, למשל, דירות, קרקעות, עסקים, חסכנות, ירושות וכדומה.

מתי בדיוק מתחיל שיתוף הנכסים

גם הסכם ממון בין ידועים בציבור צריך לכלול פירוט דומה של הרכוש. עם זאת יש צורך להתייחס גם  לתאריך בו הם מתחילים את מעמדם כידועים בציבור לגבי צבירה משותפת של הרכוש. כשמדובר על הסכם ממון בין נשואים, ברור לצדדים ולחוק שהחיים המשותפים וצבירת הרכוש המשותף מתחיל עם החתונה. מכיוון שעבור הסכם ממון בין ידועים בציבור אין תאריך ברור, חשוב מאוד להגדיר זאת בתוך ההסכם.

הסכם ממון עורך דין – עם מומחה, וותיק ומנוסה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי, הסכם ממון עורך דין, כדאי לכם להתייעץ עם עורך דין אביחי בן דוד. משרד הבוטיק של עורך דין אביחי בן דוד בראשון לציון, מתמחה בעריכת הסכמי ממון מכל הסוגים. למשרד ניסיון רב במשא ומתן מקדים ובניסוח ההסכמים, כך ששני הצדדים יחושו מרוצים ובטוחים בעתידם הכלכלי.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

מזונות ילדים עד גיל 6

על מזונות ילדים עד גיל 6 על פי הדין הדתי שתקף בישראל באופן עקרוני, צרכי מזונות ילדים עד גיל 6 הם באחריות האב בלבד. לכן במידה והדברים

קרא עוד >>

תהליך גישור

מחלוקת בארמית הינה בר פלוגתא, והייתה קיימת בין שני חכמים בהקשרי פרשנות להלכה ולתלמוד בין המאות האחת עשרה והמאה החמש עשרה וגם מחלוקת זו הייתה זמנית ולסוגיות

קרא עוד >>

משמורת משותפת ללא מזונות

באילו מצבים ניתן לקבוע משמורת משותפת ולבטל את הצורך במזונות? משמורת משותפת ללא מזונות היא השאיפה של רוב האבות בישראל אך במציאות היא אינה מאושרת

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

× ניתן לפנות גם בווטסאפ