הסכם ממון עורך דין

עו״ד אביחי בן דוד

ההתמחויות שלנו :

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

הסכם ממון עורך דין – כל מה שרצית לדעת

המונח הסכם ממון עורך דין נעשה פופולרי בעת האחרונה במנועי החיפוש. הדבר נובע, ככל הנראה מהתעניינות הציבורית לגבי הסכמי ממון. הסכמי ממון לפני הנישואים או לאחריהן, כמו גם בין ידועים בציבור מנוסחים בדרך כלל על ידי עורכי דין. עדיף להשתמש עבור ניסוח הסכם ממון עורך דין המתמחה ספציפית בתחום של דיני משפחה ומבין את כל המשמעויות של סעיפי ההסכם, לגבי איזון המשאבים, רכוש משותף ואופן חלוקת הרכוש במקרה של פרידה.

הגדרת אופן חלוקת הרכוש

המטרה של הסכם ממון בין בני זוג נשואים היא לקבוע את אופן חלוקת הרכוש בין בני הזוג מראש, במקרה והם ייפרדו. ההסכם יכול במידה מסוימת, להקטין את הסיכויים למחלוקות עתידיות בנושא בין הצדדים. הסכם ממון בין בני זוג נשואים אמור לקבוע חלוקה הוגנת ולהגדיל את הביטחון הכלכלי של בני הזוג בכל התרחישים האפשריים. ישנה חשיבות גדולה למקצועיותו ומומחיותו של העורך דין שמנסח עבור בני הזוג את ההסכם מכיוון שלהסכם יכולה להיות השפעה עצומה על חייהם של הצדדים החתומים עליו בהמשך החיים.

נקודות חשובות

על הסכם ממון בין בני זוג שנעשה, לפני או אחרי הנשואים צריך לכלול התייחסות, הן לרכוש שנצבר על ידי כל אחד מבני הזוג, עוד לפני הנישואין והן לרכוש המשותף שייצברו הזוג, לאורך התקופה שהם מקיימים חיי משפחה משותפים מבחינה כלכלית. חשוב לפרט בהסכם בהרחבה בנוגע לכל סוגי הרכוש הרלוונטיים, למשל, דירות, קרקעות, עסקים, חסכנות, ירושות וכדומה.

מתי בדיוק מתחיל שיתוף הנכסים

גם הסכם ממון בין ידועים בציבור צריך לכלול פירוט דומה של הרכוש. עם זאת יש צורך להתייחס גם  לתאריך בו הם מתחילים את מעמדם כידועים בציבור לגבי צבירה משותפת של הרכוש. כשמדובר על הסכם ממון בין נשואים, ברור לצדדים ולחוק שהחיים המשותפים וצבירת הרכוש המשותף מתחיל עם החתונה. מכיוון שעבור הסכם ממון בין ידועים בציבור אין תאריך ברור, חשוב מאוד להגדיר זאת בתוך ההסכם.

הסכם ממון עורך דין – עם מומחה, וותיק ומנוסה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי, הסכם ממון עורך דין, כדאי לכם להתייעץ עם עורך דין אביחי בן דוד. משרד הבוטיק של עורך דין אביחי בן דוד בראשון לציון, מתמחה בעריכת הסכמי ממון מכל הסוגים. למשרד ניסיון רב במשא ומתן מקדים ובניסוח ההסכמים, כך ששני הצדדים יחושו מרוצים ובטוחים בעתידם הכלכלי.

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

ביטול הסכם גירושים

מעוניינים להגיש עתירה לביטול או שינוי הסכם הגירושים שלכם? ביטול הסכם גירושים הוא צעד אפשרי בהחלט באמצעות פנייה לאותה ערכאה אשר אישרה את ההסכם מלכתחילה

קרא עוד >>

חלוקת רכוש

מהי חלוקת רכוש לעומת כתובה? כולנו מכירים את הכתובה המוצגת בעת טקס הנישואין היהודי. למרות שהכתובה היא מסורת עתיקת יומין, רבים לא מבינים את חשיבותה

קרא עוד >>

הסכם חיים משותפים

בני זוג החיים ביחד ללא נשואים? כדאי שיהיה לכם הסכם חתום לחיים משותפים! הסכם חיים משותפים הוא פתרון משפטי המוצע לבני זוג חד מיניים או

קרא עוד >>

עו"ד לניכור הורי

במה עוסק עו"ד לניכור הורי עו"ד לניכור הורי מתמחה בטיפול משפטי סביב ניכור של ילד או מספר מהילדים כלפי ההורה  כתוצאה או במהלך גירושי ההורים.

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

× ניתן לפנות גם בווטסאפ