הסכם חיים משותפים

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

בני זוג החיים ביחד ללא נשואים? כדאי שיהיה לכם הסכם חתום לחיים משותפים!

הסכם חיים משותפים הוא פתרון משפטי המוצע לבני זוג חד מיניים או בני זוג אשר אינם מעוניינים להגיע לברית הנישואים. כאשר החיים הם משותפים ביום יום, הנושא הכלכלי בא לידי ביטוי ולכן הסכם ייחודי זה נותן מענה מצויין לזוגות רבים בישראל. אנחנו במשרד עורכי דין אביחי בן דוד בעלי ניסיון רב בניסוח הסכם לחיים משותפים ואנחנו מלווים זוגות מכל רחבי הארץ המעוניינים לקבע את היחסים הכלכליים שלהם מבחינה משפטית ולתת לו תוקף במקרים של פרידה.

האם צריך לאשר את הסכם מול בית המשפט?

בניגוד להסכם ממון או הסכם גירושים, אין חובה לאשר הסכמי חיים משותפים בבית הדין הרבני או בית הדין לענייני משפחה, אך ניתן להגיש את ההסכם לאישור בית הדין או לחתימת נוטריון על מנת לתת לו תוקף משפטי חזק יותר. אנחנו במשרד עורכי דין אביחי בן דוד מציעים לכם ליווי משפטי מקצועי ואישי לניסוח ההסכם ויכולים להעביר אותו לחתימת נוטיריון או לאישור בית הדין במידה ובחרתם לעשות זאת. הסכמי חיים משותפים הם כלים חשובים ויעילים לשמירה על הזכויות הכלכליות שלכם במקרה של פרידה מבן או בת הזוג ולשמירה על הזכויות הכלכליות של היורשים שלכם במקרה של פטירה.

למה מומלץ לכם לחתום על הסכם לחיים משותפים?

הסכם ייחודי זה למעשה מביא הוכחה רשמית על הזוגיות שלכם מבחינה משפטית ונותן לכם מענה טוב יותר במקרים של פרידה. באמצעות ניסוח משפטי מדוייק המותאם אישית לרצונות הכלכליים שלכם, ניתן להגיע להסכם אשר יחסוך תהליכים משפטיים מורכבים ברגע של פרידה ולמעשה יגדיר את החלוקה הכלכלית בינכם לבין בת או בן הזוג שלכם.

הסכם חיים משותפים עם עו”ד אביחי בן דוד

לקביעת פגישה עם צוות משרד עו”ד אביחי בן דוד לניסוח הסכם חיים משותפים, מלאו את הפרטים שלכם בטופס מילוי הפרטים באתר, או לחילופין התקשרו אלינו ישירות לטלפון המופיע כאן בדף. אנחנו נשמח לקדם את ההסכם שלכם בצורה המקצועית ביותר ולנסח אותו באופן משפטי נכון וברור ל-2 הצדדים. ברגע שבחרתם במשרד עו”ד אביחי בן דוד, תדעו שבחרתם בטובים ביותר בתחום!

עו״ד אביחי בן דוד

משרד עורכי דין אביחי בן דוד הוא משרד עריכת דין איכותי הממוקם בראשון לציון .
המשרד מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים ומתמחה בשלושה תחומי התמחות משולבים: הוצאה לפועל, דיני משפחה ופשיטת רגל.

שתפו עכשיו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

מאמרים מקצועיים נוספים

עורך דין לייעוץ גירושין
ייעוץ גירושין

כל מה שרצית לדעת על ייעוץ ראשוני בגירושין בבור ייעוץ ראשוני בגירושין כדאי לפנות רק לעורך דין לענייני גירושין. עורך דין לגירושין, צריך להיות בעל

קרא עוד >>

מחפשים ייעוץ מקצועי ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם